Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Українці в Італії об'єдналися в Громадську раду

Українці в Італії об'єдналися в Громадську раду

Категория: Новини / В світі

Українці в Італії об'єдналися в Громадську раду

Українські асоціації в Італії створили громадську раду - установчі збори нового об'єднання пройшло в Римі за участю 30 керівників громадських організацій з різних регіонів країни.

Учасники установчих зборів домовилися розгортати діяльність у кількох напрямках: школи та робота з молоддю, пенсійне забезпечення трудових мігрантів, волонтерський рух для доставки гуманітарної допомоги в Україну та інформаційно пропагандистська робота в італійському медіапросторі.

Як повідомляє Радіо Свобода, ідея об'єднання українців Італії обговорюється в останні роки, але всі попередні спроби були невдалими.

«Є запит на загальну думку українців, що проживають в Італії. До мене зверталися депутати італійського парламенту, неурядові організації з проханням назвати структуру, яка б представляла загальна думка українців щодо того чи іншого питання», - повідомив на зборах посол України в Італії Євген Перелигін.

Читайте також: Українці в Італії провели маніфестацію проти путінської агресії

За його словами, такий репрезентативний орган громади потрібен і української влади, яка буде оперативно реагувати на запити своїх громадян за кордоном.

До складу громадської ради будуть входити тільки асоціації, офіційно зареєстровані в Італії. За даними посольства, таких об'єднань більше 40.

За офіційними даними, на Апеннінах живуть понад 230 тисяч громадян України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.