Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У мережі з'явилися докази присутності біля кордонів України реактивного артподразделения РФ

У мережі з'явилися докази присутності біля кордонів України реактивного артподразделения РФ

Категория: Новини / В світі
У мережі з'явилися докази присутності біля кордонів України реактивного артподразделения РФ В світі

В результаті проведеної роботи по ідентифікації частин і підрозділів збройних російських військ, які націлені на вторгнення в Україну, були отримані свідчення того, що артилерійське підрозділ зі складу 439-й реактивної артилерійської бригади в/ч 69673 Південного військового округу, було передислоковано в Ростовську область з Астраханської області.

Про це у себе на сторінці в Facebook повідомляє блогер Іраклій Комахидзе, передає інформаційний ресурс OnPress.info.

«Про те, що підрозділ даної бригади імовірно входить до складу сил вторгнення зазначалося раніше з ідентифікації артилерійських підрозділів, але до цих пір підтвердження цього не було», - написав він.

Виходячи з отриманих фотоматеріалів, можна зробити висновок, що реактивщики 439-ї бригади були перекинуті в Ростовську область ще влітку, і брали участь в обстрілі української території.

У мережі з'явилися докази присутності біля кордонів України реактивного артподразделения РФ У мережі з'явилися докази присутності біля кордонів України реактивного артподразделения РФ У мережі з'явилися докази присутності біля кордонів України реактивного артподразделения РФ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.