Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Світ рухається в бік нової холодної війни - президент Фінляндії

Світ рухається в бік нової холодної війни - президент Фінляндії

Категория: Новини / В світі

Світ рухається в бік нової холодної війни - президент Фінляндії

  • Світ рухається в бік нової холодної війни - президент Фінляндії

    Президент Фінляндії Саулі Нійністе

Відносини між Росією і Заходом досягають наразі найсильнішою напруженості внаслідок кризи в Україні. Світ рухається в бік нової холодної війни.

Про це в понеділок заявив президент Фінляндії Саулі Нійністе на відкриття курсів з оборони для вищих цивільних і військових чинів, повідомляє Yle.

«Відносини між Росією і Заходом зараз сягають самої сильної напруженості за час, що минув з часу закінчення холодної війни, і це - наслідок кризи в Україні. Світ рухається в бік нової холодної війни, і це надовго дестабілізує міжнародну ситуацію», - сказав Нійністе.

На його думку, тривалої дестабілізації міжнародної обстановки не уникнути, але її можна пом'якшити.

Читайте також: Керрі сподівається, що світ уникне нової "холодної війни"

Президент вважає, що криза в Україні стосується і Фінляндії, перш за все це видно на прикладі військової активності в Балтійському морі. Це було звичайною ситуацією в останній раз в 1980-х роках. За минулі роки ми встигли забути, що це таке», - сказав президент.

Нійністе вірить в ефективність Оборонних сил Фінляндії, але його непокоїть нинішня економічна ситуація. Незважаючи на економію витрат держбюджету, на діяльність і розвиток Оборонних сил необхідно виділяти достатнє фінансування, підкреслив президент.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.