Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Франція бере на себе відповідальність за непостачання містралів - прем'єр

Франція бере на себе відповідальність за непостачання містралів - прем'єр

Категория: Новини / В світі

Франція бере на себе відповідальність за непостачання містралів - прем'єр

  • Франція бере на себе відповідальність за непостачання містралів - прем'єр

Франція бере на себе відповідальність у зв'язку з непостачанням Росії вертольотоносців «Містраль», це було її суверенне рішення.

Про це в інтерв'ю польській газеті Wyborcza заявив прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

«У листопаді президент Олланд заявив, що ситуація на сході України не дозволяє постачати Росії «Містралю». З тих пір наша позиція не змінилася. Це суверенне рішення, яке прийняла Франція, незважаючи на серйозні фінансові наслідки, при цьому ніякий тиск на нас не виявлялося, Франція бере на себе відповідальність і це варто враховувати», - підкреслив Вальс.

За словами глави французького уряду, головним пріоритетом залишається стабілізація ситуації в Україні згідно з мінським домовленостями.

Читайте також: Росія не виконала умов для передачі містралів - Олланд

При цьому, він додав, що економічні відносини з Росією дуже важливі для Франції. На його думку, «ніхто не зацікавлений в їх деградації та ізоляції Росії».

«Санкції не є самоціллю. Це лише засіб тиску на тих, хто вирішує війну, однак вони не повинні шкодити звичайним людям», - додав французький прем'єр.

Як відомо, технічне обслуговування та утримання двох містралів «Владивосток» і «Севастополь» обходиться Франції в 5 млн євро в місяць. Річні витрати на їх утримання у розмірі 60 млн євро здійснюється за кошти французької військово-морської групи компаній DCNS і державного бюджету.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.