Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія все ще марить "Мистралями"

Росія все ще марить "Мистралями"

Категория: Новини / В світі

Росія все ще марить "Мистралями"

  • Росія все ще марить

Російська сторона прийме остаточне рішення з французьким вертолетоносцам "Містраль" до травня.

Про це повідомив РІА Новини у вівторок генеральний директор Рособоронекспорту Анатолій Ісайкін.

"Тимчасові рамки поки дозволяють вести переговори, знаходити компромісні рішення, якщо буде потрібно. Остаточного рішення ми будемо чекати до травня", - розповів Ісайкін.

Генеральний директор Рособоронекспорту пояснив, що зараз йдуть активні переговори між Францією і РФ. Росія навіть розраховує, згідно з контрактом, на невелику компенсацію в разі остаточної непостачання кораблів.

При цьому він зазначив, що Франція в будь-якому випадку поверне Росії гроші за "Містралю". "Насправді гроші, витрачені РФ на закупівлю цих кораблів, будуть повернуті повністю, не сумнівайтеся, навіть з лишком. Але це з лишком" може бути і не дуже великий. Все це прописано в контракті", - сказав Ісайкін.

Читайте також: Містраль "Севастополь" вийшов у відкрите море

На думку Ісайкіна, в результаті історії з "Мистралями" це, нібито, Франції завдано "моральну шкоду, шкоду іміджу країни" як стороні, "яка будує і не дотримується своїх зобов'язань".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.