Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Євросоюз не дасть Греції 1,2 млрд євро

Євросоюз не дасть Греції 1,2 млрд євро

Категория: Новини / В світі

Євросоюз не дасть Греції 1,2 млрд євро

  • Євросоюз не дасть Греції 1,2 млрд євро

Брюссель відхилив прохання Греції про надання 1,2 млрд євро.

Країни єврозони не знайшли правових підстав для виділення Афінам коштів з фонду банківської рекапіталізації, пише Deutsche Welle.

У той же час, як повідомляє Reuters, представник Європейського фонду фінансової стабільності EFSF заявив, що робоча група, тим не менш, розгляне це питання і підготує рекомендації до чергової зустрічі міністрів фінансів єврозони.

Раніше Європейський центральний банк (ЄЦБ) призупинив фінансування грецьких банків. У зв'язку з цим фінансові інститути країни стали відчувати гостру нестачу коштів, так як в умовах невизначеності вкладники масово знімали гроші зі своїх рахунків. Приплив грошових коштів вичерпався після того, як ЄЦБ з 11 лютого поточного року перестав приймати грецькі державні облігації як заставу під кредити.

Читайте також: Єврокомісар: Ніхто не буде утримувати Греції в ЄС за всяку ціну

Нагадаємо: 20 березня голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Греція, яка переживає глибоку економічну кризу, може розраховувати ще на 2 млрд євро з каси Євросоюзу. Ці гроші будуть виділені за рахунок невикористаних коштів з європейського та структурного фондів, пояснив він.

Передбачалося, що ці гроші будуть спрямовані на проекти по боротьбі з безробіттям серед молоді, допомога бідним і стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.