Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » США готові послабити санкції проти Ірану - Обама

США готові послабити санкції проти Ірану - Обама

Категория: Новини / В світі

США готові послабити санкції проти Ірану - Обама

  • США готові послабити санкції проти Ірану - Обама

    Президент США Барак Обама

Президент США Барак Обама назвав "історичною" домовленість щодо іранського ядерного питання, досягнуту 2 квітня в результаті важких переговорів в Лозанні у форматі "6+1" (США, Росії, Китаю, Великобританії, Франції та Німеччини, а також Ірану).

Він висловив сподівання, що це стане основою для укладання широкого угоди, яке задовольнить усі сторони, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні Сполучені Штати разом з нашими союзниками і партнерами досягли історичного розуміння з Іраном, яка в разі повного виконання запобіжить отримання ним (Іраном. - Ред.) ядерної зброї", - заявив президент США під час виступу в Білому домі, характеризуючи підсумок переговорів у Лозанні.

Читайте також: Іран і «шістка» ніяк не домовляться з ядерного питання - ЗМІ

"Якщо ця концепція призведе до укладення остаточного всеохоплюючого угоди, це зробить нашу країну, наших союзників і наш світ більш безпечним", - заявив Обама, додавши, що вважає досягнуту угоду "хорошим" і відповідним основним цілям Заходу.

Президент США заявив, що готовий до "поетапного послаблення санкцій" проти Ірану, додавши, що у разі порушень домовленостей ці обмеження можна буде повернути.

Як повідомлялося раніше, минулого тижня в Лозанні, Швейцарія, тривали переговори щодо досягнення принципових домовленостей про обмеження ядерної програми Ірану в обмін на послаблення санкцій. Переговорний процес був складніше, ніж очікували сторони, з-за чого його довелося продовжити на кілька незапланованих днів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.