Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Індія бортанула Росію з винищувачами майбутнього

Індія бортанула Росію з винищувачами майбутнього

Категория: Новини / В світі
Індія бортанула Росію з винищувачами майбутнього
Індія бортанула Росію з винищувачами майбутнього В світі

Серйозно розпіарена спільна програма Індії і Росії з розробки та виробництва винищувача п'ятого покоління виявилася в підвішеному стані.

Про це повідомляє OnPress.info.

Міністерство оборони Індії вже другий місяць тупо ігнорує Росію з приводу початку спільної програми «винищувача майбутнього». Практично індуси закрили для себе тему програми FGFA під кодовою назвою Project 79L. Очікувалося, що сторони вкладуть у проект по 8 млрд. доларів.

Однак ВПС Індії проігнорували досягнуті раніше домовленості, так як у них на горизонті з'явилася програма за дуже вигідним придбання 126 французьких винищувачів Rafale за тендером MMRCA.

Таким чином, Росію кинув один з самих надійних стратегічних партнерів після Китаю. У зв'язку з провалом даного проекту Міністерство оборони Росії не зможуть прийняти на озброєння до 2020 року 52 сучасних винищувача-невидимки Т-50. Замість цього Росії доведеться задовольнитися 12 літаками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.