Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Імпортозаміщення»: у Росії запропонували замінити журнал Playboy «Дрочун»

«Імпортозаміщення»: у Росії запропонували замінити журнал Playboy «Дрочун»

Категория: Новини / В світі
«Імпортозаміщення»: у Росії запропонували замінити журнал Playboy «Дрочун»
«Імпортозаміщення»: у Росії запропонували замінити журнал Playboy «Дрочун» В світі

Російський меценат і бізнесмен Андрій Агішев запропонував в рамках імпортозаміщення запропонував створити російський аналог журналів Playboy і Hustler, «Дрочун».

Свою пропозицію він анонсував у себе на сторінці в Facebook, повідомляє OnPress.info.

«За прикладом братів - режисерів Міхалкова і Кончаловського, ми, брати Агишевы, вирішили створити конкурента американського журналу Playboy», - написав він.

«Ми домовилися створити національний еротично-патріотичний ілюстрований журнал під брендом «Дрочун», який міг би конкурувати з зарубіжними аналогами, зокрема, з американськими Playboy і Hustler. Зараз пишемо листа президентові Володимиру Путіну з проханням допомогти у реалізації бізнес-ідеї, яка скоро опиниться у розпорядженні газети КоммерсантЪ», - зазначив Агішев.

«Ми обов'язково вкажемо, що проект повинен сприяти імпортозаміщенню та створення альтернативи західним виданням фривольного змісту» і попросимо Путіна доручити виконання проекту уряду, звертаючи увагу на його «соціально-політичний характер».

Природно, в журналі «Дрочун» не буде ніяких скабрезностей і західної порнографії. Наш журнал буде про любов в її найвищому розумінні - про любов до Батьківщини. З духовністю, скріпами, просом та репами. Ілюструватися любов буде кольоровими фотографіями російських жінок, одягнених в бушлати, ватники, помаранчеві жилети і костюми хімзахисту», - резюмував він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.