Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Туреччина приєдналася до передових сил швидкого реагування НАТО

Туреччина приєдналася до передових сил швидкого реагування НАТО

Категория: Новини / В світі

Туреччина приєдналася до передових сил швидкого реагування НАТО

  • Туреччина приєдналася до передових сил швидкого реагування НАТО

    Йенс Столтенберг

Туреччина заявила про приєднання до групі країн, що виділяють збройні сили для створення передових сил швидкого реагування Альянсу.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг після засідання міністрів закордонних справ країн альянсу в четвер в Антальї.

«Я вітаю сьогоднішнє рішення Туреччини стати провідною нацією поряд з іншими шістьма щодо створення передових сил швидкого реагування», - сказав глава альянсу.

Він також повідомив про ініціативи Великобританії покласти початок трастового фонду в підтримку стратегічних комунікацій з метою протидії гібридним загрозам, які несе дезінформація.

За результатами засідання країни Балтії виступили з ініціативою збільшити військову присутність союзників на східних кордонах НАТО до бригадного рівня.

Читайте також: Грузію можуть запросити в НАТО вже в наступному році

Нагадаємо, у вересні на саміті в Уельсі лідери країн НАТО домовилися про створення нових сил швидкого реагування, передовий компонентою яких стануть об'єднані сили надзвичайної готовності (передові сили швидкого реагування).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.