Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Почалися випробування нової вакцини проти Еболи

Почалися випробування нової вакцини проти Еболи

Категория: Новини / В світі

Почалися випробування нової вакцини проти Еболи

  • Почалися випробування нової вакцини проти Еболи

Міжнародна гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» проведе клінічні випробування нових методів лікування лихоманки Ебола в трьох лікувальних центрах в Західній Африці.

Про це повідомляється на сайті організації.

«У відсутність конкретних методів лікування лихоманки Ебола міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» (MSF) оголосила сьогодні, що буде проводити клінічні випробування ліків від Еболи у трьох лікувальних центрах в Західній Африці», - йдеться в прес-релізі.

Окремі дослідження, спрямовані на швидкий пошук ефективної терапії для лікування хвороби, яка вже забрала близько 5000 життів в регіоні, буде здійснюватися під керівництвом трьох різних дослідницьких партнерів.

Медики протестують два препарати - Вrincidofovir і Favipiravir, внесених в список засобів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я, а також проводити терапію плазмою або кров'ю. Метою клінічних випробувань є збереження життя пацієнтам протягом найбільш небезпечного періоду - перших 14 днів хвороби.

Читайте також: ЄС створив віртуальну платформу для боротьби з Эболой

У дослідженнях візьмуть участь фахівці з британського Оксфордського університету, французького Національного інституту охорони здоров'я та медичних досліджень і бельгійського Інституту тропічної медицини в Антверпені. У кожній з трьох груп буде свій метод лікування.

За даними ВООЗ, кількість людей, загиблих від лихоманки Ебола, перевищило 5 тисяч. Інфікованими вважаються понад 14 тисяч осіб, майже всі в Західній Африці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.