Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Словаччина покарає своїх громадян, які воювали за "ДНР"

Словаччина покарає своїх громадян, які воювали за "ДНР"

Категория: Новини / В світі

Словаччина покарає своїх громадян, які воювали за "ДНР"

У Словаччині готують поправки до Кримінального кодексу, що вводять покарання за участь громадян країни у іноземних нерегулярних збройних формуваннях.

Про це повідомляє інтернет-видання Teraz, передає РИА Новости.

"Як з'ясувалося, в нашому законодавстві передбачені заходи щодо громадян, які воюють в іноземних військових частинах, але нічого не сказано про людей, які воюють в нерегулярних формуваннях", - повідомив міністр закордонних справ Мирослав Лайчак.

Дії тих громадян Словаччини, які беруть участь у військових діях на сході України на боці бойовиків, Лайчак назвав безвідповідальними.

"Вони ганьблять Словаччину", - підкреслив глава МЗС Словаччини.

Як передає російське агентство, минулого тижня низка словацьких ЗМІ опублікували матеріали про словаків - учасників збройних формувань бойовиків на Донбасі, які створили разом з чехами окремий підрозділ.

МЗС Словаччини в спеціальній заяві у вівторок висловив у зв'язку з цим свою стурбованість з-за подібних дій своїх співгромадян.

Також в МЗС відбулися наради, на основі яких найближчим часом підготують поправки в кримінальне законодавство, що передбачають покарання для громадян - учасників зарубіжних нерегулярних збройних формувань.

У свою чергу, глава МВС Словаччини Роберт Калиняк вважає, що учасники таких формувань можуть бути покарані у відповідності з існуючими законами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.