Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Один з чиновників ФІФА погодився на екстрадицію в Штати

Один з чиновників ФІФА погодився на екстрадицію в Штати

Категория: Новини / В світі

Один з чиновників ФІФА погодився на екстрадицію в Штати

  • Один з чиновників ФІФА погодився на екстрадицію в Штати

Один з семи високопоставлених чиновників ФІФА, затриманих у травні в Швейцарії в рамках розслідування справи про корупцію, дав згоду на екстрадицію в США.

Про це повідомляє Російська служба ВВС з посиланням на прокуратуру Швейцарії.

Ім'я чиновника відомство не наводить. Проте, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що цим чиновником може бути колишній віце-президент ФІФА Джеффрі Уебб, який очолював Конфедерацію футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну (КОНКАКАФ).

Найбільший в історії ФІФА скандал розгорівся у травні, коли в Цюріху за підозрою в корупції були затримані високопоставлені чиновники організації. Американська прокуратура висунула проти 14 функціонерів, у тому числі семи затриманих в Цюріху, звинувачення у вимаганні, хабарництві і відмиванні грошей.

Міністерство юстиції США вважає, що за останні 24 роки обвинувачені отримали хабарів і відкатів на загальну суму понад 150 млн доларів.

На тлі скандалу президент ФІФА Зепп Блаттер був змушений оголосити про достроковий відхід у відставку і позачергових виборах, які відбудуться не раніше грудня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.