Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Суд над Сенцовым відбудеться в закритому режимі

Суд над Сенцовым відбудеться в закритому режимі

Категория: Новини / В світі

Суд над Сенцовым відбудеться в закритому режимі

  • Суд над Сенцовым відбудеться в закритому режимі

    Фото: hubs.ua

Північно-Кавказький окружний військовий суд почне розгляд кримінальної справи українського режисера Олега Сенцова, який звинувачується у скоєнні терористичних актів в Криму.

Про це повідомила ТАСС прес-секретар суду Олена Катькало.

"Попереднє слухання призначено на 10:00. Воно буде проводиться суддею одноособово у закритому судовому засіданні за участю сторін", - сказала вона.

Нагадаємо, за версією російського слідства, Сенцов створив у Криму терористичний співтовариство, яке було структурним підрозділом забороненої в РФ "Правого сектору", з метою виходу півострова зі складу Росії. Слідство заявляє, що затримані в травні 2014 р. в Сімферополі Олег Сенцов, Геннадій Афанасьєв, Олексій Чирній і Олександр Кольченко нібито планували підірвати пам'ятник Леніну на Вокзальній площі і меморіал "Вічного вогню".

Також, у Росії стверджують, що Сенцов, Афанасьєв і Кольченко є громадянами Росії, оскільки після анексії Криму вони "не виявили бажання зберегти інше громадянство".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.