Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Вже три країни проти "підживлення" Греції з Еврофонда

Вже три країни проти "підживлення" Греції з Еврофонда

Категория: Новини / В світі

Вже три країни проти "підживлення" Греції з Еврофонда

  • Вже три країни проти

Данія і Швеція підтримали Великобританію в її позиції проти використання коштів загального європейського фонду для фіндопомоги Греції.

Про це пише Euroaktiv.

"Міністри фінансів Данії і Швеції виступили проти використання коштів загального європейського фонду для фіндопомоги Греції. Чеський міністр фінансів Андрій Бабич теж підтримує їх", - йдеться в повідомленні.

Єврокомісія запропонувала використовувати кошти Європейського механізму фінансової стабільності (EFSM) для швидкого надання допомоги Греції.

Зобов'язання за EFSM несуть 28 членів Євросоюзу. Напередодні міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн заявив, що буде блокувати будь-які спроби використовувати гроші платників податків країни для фінансової допомоги Греції.

Як зазначає видання, 19 країн Єврозони мають свій інструмент - Європейський фонд стабілізації (ESM). Ідею використовувати для короткострокової допомоги Греції саме ESFM, а не ESM раніше висловив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Нагадаємо, вранці в понеділок саміт країн Єврозони прийшов до угоди по програмі фінансової допомоги Греції після багатогодинних переговорів. За різними оцінками, обсяг допомоги буде становити від 82 до 86 млрд євро.

Щоб отримати гроші, країні доведеться провести жорсткі реформи, що викликало невдоволення всередині Греції. Відразу ж після підписання угоди з країнами Єврозони на уряд Ціпраса посипалися звинувачення в обмані і невиконанні передвиборних обіцянок.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.