Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » На півночі Франції фермери заблокували ціле місто

На півночі Франції фермери заблокували ціле місто

Категория: Новини / В світі

На півночі Франції фермери заблокували ціле місто

  • На півночі Франції фермери заблокували ціле місто

    Фото: Depositphotos

Десятки обурених фермерів у понеділок заблокували чотири автошляхи та під'їзди до міста Кан в Нормандії (північ країни) на знак протесту проти низьких цін на сільськогосподарську продукцію.

Про це повідомляє французький телеканал iTELE.

«Ми цієї ночі зібрали від 250 до 300 автомобілів і тракторів і заблокували всі автошляхи та під'їзди до міста Кан, його супермаркетам і крамницям», - заявив журналістам генеральний секретар профспілки FDSEA Себастьян Дебьо.

Фермери вимагають зустрічі з міністром сільського господарства Стефаном Ле Фолем. Профспілки вирішили їх підтримати і вимагають підвищення цін на аграрну продукцію. Свою позицію фермери пояснюють підвищенням вартості м'яса та інших продуктів роздрібної торгівлі, в той час як купівельна ціна, яка регламентується міністерством, залишилася без змін.

Французький міністр у свою чергу через ЗМІ запропонував фермерам розблокувати місто і зустрітися з представниками фермерів і профспілок у четвер. Свою позицію він пояснив тим, що в середу чекає зустрічі з головним інспектором Франції цінової політики в АПК, який за запитом міністра повинен представити доповідь про ціни на сільгосппродукцію. Демонстранти відмовилися йти назустріч Ле Фолю і погрожують продовжити страйк.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.