Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Міноборони РФ відхрестилися від затриманих на Луганщині бійців ГРУ

У Міноборони РФ відхрестилися від затриманих на Луганщині бійців ГРУ

Категория: Новини / В світі

У Міноборони РФ відхрестилися від затриманих на Луганщині бійців ГРУ

  • У Міноборони РФ відхрестилися від затриманих на Луганщині бійців ГРУ

    Олександр Александров. Фото: novayagazeta.ru

В офіційному документі Міноборони Росії відмовилося від бійців ГРУ Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, затриманих у травні на Луганщині.

Про це повідомляє Газета.ру.

У червні член Ради з прав людини при президенті РФ та директор проекту "Громадянин і армія" Сергій Кривенко відправив у Міноборони запит з проханням підтвердити офіційний статус затриманих у травні сержанта Александрова і капітана Єрофєєва.

Кривенко отримав відповідь від імені начальника управління обліку військовослужбовців Міноборони Сергія Боцвина. У ньому говориться, що затримані в Україні Олександр Александров Євген Єрофєєв дійсно проходили військову службу в армії Росії. Однак "події, пов'язані з їх виїздом з Російської Федерації і перебуванням на території України, що відбулися після звільнення з військової служби і не пов'язані з її проходженням".

У Міноборони РФ відхрестилися від затриманих на Луганщині бійців ГРУ

Адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська заявила, що російське Міноборони поки не відповіла ні на один запит української сторони щодо інформації про заарештованих бійців ГРУ і не передавало жодних документів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.