Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Витягувати Молдову з кризи доручать жінці

Витягувати Молдову з кризи доручать жінці

Категория: Новини / В світі

Витягувати Молдову з кризи доручать жінці

Чинний міністр освіти Молдови Майя Санду офіційно висунуто кандидатом на посаду нового прем'єр-міністра країни.

Про це повідомив голова Ліберально-демократичної партії, екс-прем'єр Молдови Влад Філат, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Ліберально-демократична партія одноголосно прийняв рішення висунути кандидатом на посаду прем'єр-міністра Молдови Майю Санду. Це відповідальний крок у процесі утворення нового уряду країни», - заявив Філат.

Згідно із законодавством Молдови, кандидатура Санду буде запропоновано для затвердження президенту, після чого глава держави своїм указом доручить їй сформувати новий склад уряду. На затвердження нового складу Кабінету міністрів парламенту відведено 45 днів після того, як глава держави підпише указ про висунення Санду на посаду прем'єр-міністра.

Згідно з Конституцією, для затвердження уряду необхідні 51 голос (101) депутата парламенту (правляча коаліція має 52 мандатами в парламенті - ред.).

Санду працює міністром освіти Молдови з 2012 року. До цього вона обіймала посаду радника виконавчого директора Світового банку у Вашингтоні.

Вона закінчила факультет менеджменту Академії економічних знань Молдови, пройшла курси Гарвардського університету публічного управління імені Дж.Кеннеді.

Нагадаємо, раніше представники Ліберально-демократичної, Демократичної та Ліберальної партій підписали Угоду про утворення правлячої коаліції - Альянсу за європейську інтеграцію.

Криза у Молдові триває з 12 червня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.