Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У справі Нємцова з'явилися чеченський сенатор і депутат Держдуми

У справі Нємцова з'явилися чеченський сенатор і депутат Держдуми

Категория: Новини / В світі

У справі Нємцова з'явилися чеченський сенатор і депутат Держдуми

  • У справі Нємцова з'явилися чеченський сенатор і депутат Держдуми

    Фото: NTB/Scanpix

Російські слідчі по справах про вбивство Бориса Нємцова, Руслана Ямадаєва і замаху на Олександра Антонова допитали фінансиста Петра Чувилина. Під час допиту у слідства з'явилася згадка про сенатора Сулеймана Геремееве.

Про це повідомляє «Росбалт» з посиланням на власні джерела.

«На відміну від попередніх допитів, Чувилин був більш відвертий зі слідчими», — розповів співрозмовник агентства, зазначивши, що в свідченнях Чувилина згадувалися член Ради Федерації Федеральних Зборів РФ від Чечні Сулейман Геремеев і депутат Держдуми Адам Делімханов.

Більш того, після бесіди з Чувилиным слідство змогло отримати фотографії, на яких Чувилин зображений разом з Геремеевым, Делимхановым і рядом інших чиновників з Чечні.

Допит Петра Чувилина відбувся в СІЗО, де він зараз знаходиться за звинуваченням у шахрайстві.

На думку співрозмовника агентства, допит Чувилина безпосередньо пов'язаний з «справою Нємцова». У матеріалах про вбивство Ямадаєва і замаху на Антонова є інформація про те, що виконавці цих злочинів зідзвонювалися з одним високопоставленим представником Чечні. З цим же представником республіки напередодні вбивства Нємцова спілкувався Руслан Геремеев — фігурант справи про розстріл політика. Чувилин, у якого був фінансовий конфлікт з Олександром Антоновим, довгі роки підтримував стосунки з низкою чиновників з Чечні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.