Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Обама застеріг Великобританію від виходу з Євросоюзу і похвалив за оборонний бюджет

Обама застеріг Великобританію від виходу з Євросоюзу і похвалив за оборонний бюджет

Категория: Новини / В світі

Обама застеріг Великобританію від виходу з Євросоюзу і похвалив за оборонний бюджет

  • Обама застеріг Великобританію від виходу з Євросоюзу і похвалив за оборонний бюджет

Президент США Барак Обама вважає, що Великобританія повинна залишатися в складі Європейського Союзу незважаючи на настрої в суспільстві провести референдум про відокремлення.

Про це американський лідер сказав в інтерв'ю британській інформаційній службі BBC.

"Присутність великої Британії в Європейському Союзі дає нам набагато велику впевненість у міцності трансатлантичного союзу", - зазначив американський лідер.

Він підкреслив, що Великобританія має значний вплив у процесі підтримання миру в регіоні і світі в цілому. "Ми повинні бути впевнені, що Великобританія продовжує мати цей вплив, оскільки вважаємо, що цінності, які ми поділяємо, стосуються не тільки нас, але і цілісної Європи і цілісного світу", - зазначив глава Білого дому.

Протягом інтерв'ю він кілька разів повторив, що у США немає більшого партнера, ніж Великобританія, який би поділяв так близько демократичні цінності.

При цьому Обама наголосив дуже тісну взаємодію в питанні Сирії і протистоянні терористичної угруповання "Ісламська держава". Однак, за словами американського президента, вони з британським прем'єр-міністром Девідом Кемероном хороші партнери не тільки в боротьбі з ИГИЛ, але і по всьому спектру питань безпеки" у всьому світі.

У цьому зв'язку президент США привітав уряд Кемерона з виконанням зобов'язань по підняттю витрат на оборонний бюджет до двох відсотків від ВВП, що стало вимушеним кроком для країн НАТО на тлі нових загроз, що з'явилися в Європі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.