Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Екс-міністр фінансів Греції може постати перед судом - Times

Екс-міністр фінансів Греції може постати перед судом - Times

Категория: Новини / В світі

Екс-міністр фінансів Греції може постати перед судом - Times

  • Екс-міністр фінансів Греції може постати перед судом - Times

    Екс-міністр фінансів Греції Яніс Варуфакис

Екс-міністр фінансів Греції Яніс Варуфакис може постати перед судом і потрапити у в'язницю за протизаконний злом рахунків платників податків у ході підготовки плану виведення країни із зони євро під час переговорів з європейськими кредиторами про новий план порятунку.

Про це повідомляє The Times.

Наголошується, що верховний суд країни направив справу Варуфакіса в парламент, який може проголосувати за позбавлення його недоторканності.

Між тим прокуратура Греції відкрила п'ять кримінальних проваджень проти команди експертів, які були залучені Варуфакис для секретної підготовки скандального плану переходу країни на драхму.

Дані експерти підозрюються в порушенні права на недоторканність приватного життя громадян з метою незаконної зміни національної валюти в країні, розповів виданню джерело в суді.

Крім того, газета зазначає, що серед підозрюваних - всесвітньо відомий економіст Джеймс Гелбрейт.

Нагадаємо, 16 липня екс-міністр фінансів країни Янніс Варуфакис докладно виклав план «Б» щодо створення паралельної банківської системи під час відеоконференції з інвесторами та керівниками міжнародних хедж-фондів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.