Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія заблокує рішення Радбезу ООН про трибуналі по Боїнгу

Росія заблокує рішення Радбезу ООН про трибуналі по Боїнгу

Категория: Новини / В світі

Росія заблокує рішення Радбезу ООН про трибуналі по Боїнгу

  • Росія заблокує рішення Радбезу ООН про трибуналі по Боїнгу

    Фото: AFP

Російська Федерація накладе вето на резолюцію Ради Безпеки ООН про створення трибуналу по авіакатастрофі малайзійського Боїнга у Донбасі, якщо документ набере необхідні для прийняття дев'ять голосів.

Про це заявив постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін, пише ТАСС.

"Ми будемо голосувати проти. В цьому у мене сумнівів немає. Якщо резолюція набере дев'ять або більше голосів, то це буде вето", - сказав він.

На його думку, що резолюція в будь-якому випадку прийнята не буде. Він також висловив надію, що автори ідеї - Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди і Україна - не документ винесуть на голосування.

"У мене все ж зберігається надія на те, що цей проект не буде поставлений на голосування", - заявив постпред РФ.

За його словами, якщо прихильники ідеї все ж зважаться винести його на розгляд РБ, то вони візьмуть на себе "політичну і практичну відповідальність за наслідки".

Чуркін вважає, що за просуванням документа варто "явна спроба створити ще один осередок конфронтації, який міг би мати дуже далекосяжні наслідки для міжнародних відносин".

"Цей конфронтаційний крок дуже небезпечний", - сказав постпред РФ, зазначивши, що Москва хотіла б "продовжувати справи в дусі співробітництва".

Раніше агентство повідомляло, що майже половина росіян підтримують трибунал по Боїнгу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.