Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Сьогодні в Радбезі ООН - голосування за трибунал по Боїнгу

Сьогодні в Радбезі ООН - голосування за трибунал по Боїнгу

Категория: Новини / В світі

Сьогодні в Радбезі ООН - голосування за трибунал по Боїнгу

  • Сьогодні в Радбезі ООН - голосування за трибунал по Боїнгу

    Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп

Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп намагається переконати президента Росії Володимира Путіна погодитися на створення трибуналу ООН для судового переслідування осіб, причетних до знищення рейсу MH-17 "Малайзійських авіаліній".

Глава австралійського МЗС зробила жорстку заяву, адресовану Кремлю, ледь приїхала в Нью-Йорк для участі в Радбезі, пише австралійське видання Sydney Morning Herald.

"Ми не повинні дозволити накласти вето в Раді безпеки ООН і знехтувати правосуддям", - заявила Бішоп.

Вона також висловила незгоду з російської точкою зору на надмірну поспішність у створенні трибуналу.

"Будь-яке подальше зволікання - поганий сигнал для зростаючого числа недержавних діячів, які здатні на таке звірство. Світове співтовариство має об'єднатися в засудженні будь-яких атак на цивільні літаки в комерційному повітряному просторі", - підкреслила глава МЗС Австралії.

Відзначається, що представники дипломатичних кіл не виключають, що деякі країни з 10 непостійних членів Радбезу знаходяться під впливом Росії, і п'ять країн-членів групи з розслідування катастрофи (Україна, Нідерланди, Малайзія, Австралія та Бельгія) мають справу з жорсткою протидією.

Тим не менш, за словами Бішоп, Австралія розраховує на одностайне рішення щодо створення міжнародного трибуналу відразу після завершення розслідування аварії.

Нагадаємо, голосування за резолюцію Ради Безпеки ООН про створення трибуналу по авіакатастрофі малайзійського Боїнга заплановано на вечір 29 липня по нью-йоркському часу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.