Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Білецького запросили виступити в Європарламенті

Білецького запросили виступити в Європарламенті

Категория: Новини / В світі

Білецького запросили виступити в Європарламенті

  • Білецького запросили виступити в Європарламенті

    Фото: соцмережі

Депутат Європейського парламенту Яромир Штетіна запросив командира загону спецназу Нацгвардії «Азов», народного депутата України Андрія Білецького виступити в Європарламенті.

Про це він повідомив Радіо Свобода.

На думку Штетины, дуже важливо дати Білецькому можливість виступити в Європарламенті, тому що, за словами євродепутата, «всі ці батальйони добровольців, про які стільки говорять, є виразним і реальним політичним і військовим феноменом».

Ці формування воюють вже більше півтора років, і «саме вони завадили Росії просуватися далі на Захід», говорить Штетіна.

Як зазначив євродепутат, Андрій Білецький прийняв запрошення приїхати в Брюссель. Виступ має відбутися восени, тому що зараз парламентарії роз'їхалися на канікули.

Яромир Штетіна, який у Європарламенті представляє Чехію, підкреслив, що військові дії, які тривають в Україні, не є громадянською війною. «Це не громадянська війна, як стверджують деякі наші політики, включно з нашим паном президентом. Це війна, яку веде одна суверенна держава проти іншої суверенної держави. Це війна Росії проти України», – вважає євродепутат.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.