Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Блогер пояснив, чому Росію чекають повстання в національних республіках

Блогер пояснив, чому Росію чекають повстання в національних республіках

Категория: Новини / В світі

Блогер пояснив, чому Росію чекають повстання в національних республіках

29.07.2015 Переглядів: 909 Володимир Перекопський
Блогер пояснив, чому Росію чекають повстання в національних республіках В світі
Tweet

У Російській Федерації в найближчому майбутньому можуть спалахнути повстання в регіонах у зв'язку з сильним погіршенням економіки.

Таку думку висловив блогер andreistp, у себе в Живому журналі, передає OnPress.info.

«Крах Російської Федерації наближається. Доход від експорту нафти в першому кварталі 2015 року порівняно з першим кварталом 2013 року знизився майже в два рази — з 43,2 млрд доларів до 22,7 млрд доларів, або 20,5 млрд доларів. Підриваються основи держави-химери Російської Федерації. Скорочуються доходи національних республік, немає грошей, щоб підгодовувати маргіналів, соціум. Регіональні еліти теж отримують все менше грошей, тому зростає озлобленість до московського імперіалістичного центру, яка скоро виллється в потужні громадянські конфлікти. Такі республіки, як Башкирія, Татарія повинні вимагати більш справедливого розподілу нафтової ренти. Отже можна очікувати збройних сутичок, повстань. Тим більше, що Путін не залізний, здоров'я у нього підірвана, і життєві сили його поступово покидають. Йому все важче забезпечувати життєстійкість імперіалістичного механізму», — написав він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.