Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ИГИЛ збирається розв'язати війну в Індії з метою наблизити "кінець світу"

ИГИЛ збирається розв'язати війну в Індії з метою наблизити "кінець світу"

Категория: Новини / В світі

ИГИЛ збирається розв'язати війну в Індії з метою наблизити "кінець світу"

  • ИГИЛ збирається розв'язати війну в Індії з метою наблизити

    Фото: Getty Images

Згідно знайденому в Пакистані документом ИГИЛ під назвою "Коротка історія ісламського халіфату, халіфату Пророка", екстремісти збираються створити значну терористичну угруповання в Афганістані і Пакистані, щоб розв'язати війну в Індії з метою наблизити "кінець світу".

Про це повідомляє USA Today.

Американський інститут ЗМІ (AMI) отримав від громадян Пакистану 32-сторінковий документ, в якому розкриваються докладні деталі запланованих атак на солдатів США в Афганістані і на американських дипломатів і пакистанських чиновників. Експерти з розвідувальних служб Сполучених Штатів вже підтвердили автентичність цього документа.

У "Короткій історії ісламського халіфату, халіфату Пророка" йдеться про наміри ИГИЛ об'єднати десятки організацій талібів з Афганістану і Пакистану в єдину армію, а також розкриваються плани ведення бойових дій.

Крім цього, в документі наголошується, що напад ісламістів на Індію спровокує апокаліпсичну війну зі США.

"Навіть якщо США нападуть на нас разом зі своїми союзниками, а це безсумнівно трапиться, то це призведе до об'єднання умми (релігійної громади – прим. ред.) у фінальній битві", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що бойовики ИГИЛ використовують десятки тисяч мирних людей в якості живого щита в місті Фаллуджа з метою протистояти наміру уряду Іраку звільнити провінцію Анбар від ісламістів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.