Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » МЗС просить заборонити в'їзд в Україну французьким "друзів Путіна"

МЗС просить заборонити в'їзд в Україну французьким "друзів Путіна"

Категория: Новини / В світі

МЗС просить заборонити в'їзд в Україну французьким "друзів Путіна"

  • МЗС просить заборонити в'їзд в Україну французьким

Міністерство закордонних справ України направило в СБУ лист з пропозицією про заборону на в'їзд на територію країни французьким депутатам, що відвідав на минулому тижні Крим без узгодження з українською стороною.

Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца, пише "Українська правда".

"Ми надіслали відповідного листа в СБУ", - сказала вона.

Як відомо, за інформацією російських ЗМІ, 23 липня 10 депутатів національних зборів і членів Сенату Франції прибули до Криму з дводенним візитом.

У складі цієї групи – депутати Національного зборів Нікола Дюик і Жак Міар (члени комісій з питань національної оборони і закордонних справ відповідно), сенатор Ів Поццо ді Борго (заступник голови комісії у закордонних справах Сенату), члени правоцентристської партії Ніколя Саркозі "Республіканці" і по одному - від центристів і лівих сил.

У середу глава МЗС Франції Лоран Фабіус розкритикував намір групи французьких парламентаріїв відвідати Крим.

За інформацією паризької газети "Фігаро", на закритому засіданні комітету у закордонних справах національних зборів міністр сказав, що ця поїздка є "шокуючою" і порушує міжнародне право. Фабіус підкреслив, що виступає проти цієї ініціативи депутатів.

Згодом керівництво верхньої та нижньої палат парламенту Франції – Сенату і національних зборів - заборонив своїм парламентаріїв, присутніх відвідати без узгодження з Україною аннексированный Росією Крим, говорити від імені палат і використовувати бюджетні кошти для поїздки.

У МЗС України заявили, що французьких парламентаріїв, який відвідав Крим без узгодження з Україною, буде заборонений в'їзд на територію країни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.