Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Олланд: Рішення "мистралям" прийму в найближчі тижні

Олланд: Рішення "мистралям" прийму в найближчі тижні

Категория: Новини / В світі

Олланд: Рішення "мистралям" прийму в найближчі тижні

  • Олланд: Рішення

    Президент Франції Франсуа Олланд

Президент Франції Франсуа Олланд протягом декількох тижнів прийме рішення щодо поставок двох вертольотоносців типу «містраль» Росії.

Про це він заявив напередодні ввечері, виступаючи перед пулом президентських журналістів у Парижі, повідомляє AFP.

«У нас договірні зобов'язання. Ми знаходимося в процесі тривалого обговорення (з Росією), в ході якого обов'язково буде знайдено рішення, я прийму його в найближчі тижні», - сказав він.

Агентство нагадує, що перший з двох військових кораблів, «Владивосток», повинен був бути переданий росіянам в середині листопада 2014 року, а другий, «Севастополь», - восени 2015 року. У той же час Париж оголосив в кінці листопада минулого року про відтермінування виконання контрактних зобов'язань до «подальшого заяви» у зв'язку з агресією РФ проти України. З тих пір ситуація погіршилася, і тепер Франція вивчає різні можливі варіанти.

Згідно з повідомленнями російських ЗМІ, Франція запропонувала Росії офіційно розірвати договір на постачання «містралів», заплативши 785 млн євро.

Як відомо, Франція в листопаді 2014 року офіційно припинила передачу «містралів» з-за санкцій, накладених на РФ у зв'язку з агресією в Україні та анексією Криму. Контракт на два вертольотоносця був укладений між французькою компанією DCNS і «Рособоронекспортом» в 2011 році. Вартість контракту - 1,2 мільярдів євро.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.