Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна зробила кредиторам нова пропозиція

Україна зробила кредиторам нова пропозиція

Категория: Новини / В світі

Україна зробила кредиторам нова пропозиція

  • Україна зробила кредиторам нову пропозицію

    Наталія Яресько. Фото: liga.net

Україна зробила кредиторам нову пропозицію щодо реструктуризації боргів і чекає відповідь на нього.

Про це повідомила міністр фінансів Наталія Яресько, пише Reuters.

Однак чиновник відмовився озвучувати деталі нової пропозиції (зокрема, відмовилася від вимоги про списання частини заборгованості, чому противилися кредитори). Яресько тільки зазначила, що цього тижня можуть відбутися переговори.

Як додає Bloomberg, за її словами, уряд очікує отримати відповідь від кредиторів в найближчі дні.

Нагадаємо, що в минулу середу офіційний представник МВФ Джеррі Райс заявив, що 31 липня може відбутися засідання ради директорів мвф, на якому буде розглядатися питання України. При цьому він зазначив, що МВФ сподівається на прогрес у переговорах між Україною та кредиторами про реструктуризацію боргів до зазначеної дати.

При цьому за даними джерела агентства Bloomberg, керівництво МВФ попередньо вирішив схвалити виділення Україні другого траншу кредиту на 1, млню дол. після прийняття Верховною Радою низки законів, передбачених програмою співпраці.

На думку експертів агентства Moody's, якщо до моменту вересневого перегляду програми МВФ уряд України і приватні кредитори не досягнуть угоди з реструктуризації боргів, тоді офіційний Київ може утриматися від погашення 23 вересня облігацій на 500 млн дол, випущених в 2010 році.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.