Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » США ще більше розширили санкції проти Росії

США ще більше розширили санкції проти Росії

Категория: Новини / В світі

США ще більше розширили санкції проти Росії

  • США ще більше розширили санкції проти Росії

    Фото: відкриті джерела

США ввели ряд нових санкцій, що стосуються фізичних та юридичних осіб, пов'язаних з агресією Росії проти України та окупацією Криму, а також проти колишніх діячів режиму Віктора Януковича.

Їх можливі активи в США повинні бути заморожені, американським фізичним і юридичним особам заборонено ділові відносини з ними, повідомило Міністерство фінансів США.

"Наш чіткий сигнал: ми продовжимо гарантувати дієвість наших санкцій, які не будуть скорочені, перш ніж не будуть повністю виконані мінські домовленості", - заявив виконуючий обов'язки директора Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США Джон Сміт.

За його словами, це рішення підкреслює рішучість США не послаблювати тиск на Росію за порушення міжнародного права і розпалювання конфлікту на сході України.

За допомогу в запобіганні раніше накладених санкцій США в список потрапили 15 фізичних осіб і компаній, які контролюються подсанкционными особами. Серед них є, наприклад, російський олігарх Роман Ротенберг, брат якого Борис вже давно перебуває під санкціями, або російські оборонні підприємства - Іжевський механічний завод "Байкал" і концерн "Іжмаш".

Щодо соратників Януковича нові санкції стосуються Андрія Клюєва, Сергія Курченко, Едуарда Ставицького і Олександра Януковича, а також контрольованого останнім холдингу "Мако".

У зв'язку з незаконною окупацією Росією українського Криму під нові санкції потрапили компанії-оператори п'яти торговельних портів півострова - Керченської, Севастопольського, Феодосійського, Євпаторійського та Ялтинського, - а також Керченська поромна переправа.

Крім того, Мінфін США розширив перелік компаній і установ, які принаймні на 50 відсотків або більше контролюються вже пидсанкцийнимы російськими банком «ВЕБ» і нафтовою компанією «Роснефть» - тепер санкції торкнуться і їх.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.