Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Урядову кризу в Молдові подолають сьогодні

Урядову кризу в Молдові подолають сьогодні

Категория: Новини / В світі

Урядову кризу в Молдові подолають сьогодні

  • Урядову кризу в Молдові подолають сьогодні

    Фото: novostipmr.com

У четвер, 30 липня, в Кишиневі пройде засідання парламенту Молдови, в рамках якого депутатам належить проголосувати за новий склад уряду на чолі з ліберал-демократом Валеріу Стрільцем, а також за соціально-економічну програму уряду.

Таким чином Молдова має намір подолати урядовий криза, що почалася 12 червня після відходу у відставку попереднього уряду на чолі з екс-прем'єром Кирилом Габуричем, передає власний кореспондент Укрінформу в РМ.

"Урядова програма, а також номінальний склад уряду під керівництвом Валеріу Стрільця будуть представлені парламенту для голосування в четвер, о 14.00", - повідомили в прес-службі парламенту Молдови.

Як заявив сам призначений президентом кандидат у прем'єри, пріоритетами нового уряду стане відновлення відносин із зовнішньоекономічними партнерами Молдови (ЄС, Світовим банком і Міжнародним валютним фондом), подолання соціально-економічної кризи та врегулювання ситуації у фінансово-банківській сфері.

Для затвердження уряду необхідні голоси 51 (з 101) депутата парламенту (партії новоствореного Альянсу за європейську інтеграцію володіють 52 мандатами в парламенті).

Згідно з Конституцією, після затвердження у парламенті члени уряду на протязі наступних 3-х днів принесуть присягу в резиденції президента.

До складу правлячої коаліції за європейську інтеграцію увійшли Ліберально-демократична, Демократична і Ліберальна партії. Право висувати кандидата в прем'єри належить, відповідно до законодавства, ліберал-демократам, так як вони отримали найбільшу кількість мандатів на торішніх парламентських виборах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.