Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Google буде передавати інтернет у Шрі-Ланці через повітряні кулі

Google буде передавати інтернет у Шрі-Ланці через повітряні кулі

Категория: Новини / В світі

Google буде передавати інтернет у Шрі-Ланці через повітряні кулі

  • Google буде передавати інтернет у Шрі-Ланці через повітряні кулі

    Фото: androidpolice.com

Google забезпечить високошвидкісним доступом в інтернет жителів Шрі-Ланки - вихід в мережу буде проводитися з повітряних куль, запущених над Індійським океаном.

Про це повідомляє "Lenta.ru".

"Весь острів Шрі-Ланка з півдня на північ буде забезпечено доступним швидкісним інтернетом за допомогою методик Google Loon", - заявив міністр з високим технологіям країни Мангалу Самаревеера.

Таким чином, Шрі-Ланка стане першою країною Південної Азії з повним покриттям інтернетом.

До повітряних куль також підключаться місцеві інтернет-провайдери, що збільшить швидкість і якість наданих ними послуг зв'язку.

Підготовка аеростатів закінчиться до березня 2016 року. Вони будуть підняті на висоту в два рази перевищує рівень польоту комерційних авіалайнерів.

Забезпечення доступом в мережу жителів Шрі-Ланки - частина програми Project Loon, в рамках якої Google роздає інтернет з аеростатів, оснащені високотехнологічним обладнанням, яке живиться від сонячних батарей. У Google заявляють, що проект надасть вихід в мережу жителям важкодоступних або бідних регіонів Землі. Швидкість інтернету буде такою ж, як в мобільних мережах третього покоління.

Тестові випробування Project Loon відбулися в 2013 році в Новій Зеландії. Google запустив в регіоні Кентербері 30 куль, які забезпечували інтернетом 50 добровольців з числа місцевих жителів.

У Шрі-Ланці проживають понад 20 млн осіб. Через мобільні мережі в інтернет виходять 2,8 мільйона користувачів, у той час як доступ до Всесвітньої павутини мають лише 606 000 жителів країни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.