Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Росії заарештували журналістів за "розхитування політичної обстановки"

У Росії заарештували журналістів за "розхитування політичної обстановки"

Категория: Новини / В світі

У Росії заарештували журналістів за "розхитування політичної обстановки"

  • У Росії заарештували журналістів за

Хамовнічеський суд Москви в середу, 29 липня, заарештував журналіста РБК Олександра Соколова за участь в організації "Армія волі народу", яка визнана в Росії екстремістської.

Про це повідомляє "ОВС-Інфо".

Разом із ним під варту було взято також колишній редактор газети "Дуель" публіцист Юрій Мухін і його соратник Валерій Парфьонов.

Парфьонов і Соколов поміщені під варту до 22 вересня, Мухін - до 29 вересня.

За версією слідства, заарештовані прагнули до "розхитування політичної обстановки в бік нестабільності та зміни існуючої влади нелегальним шляхом".

Згідно з матеріалами справи, всі заарештовані продовжували діяльність забороненої в 2010 році організації, перейменувавши її на "Ініціативну групу з проведення референдуму "За відповідальну владу".

За словами адвоката заарештованих Олексія Чернишова, його підзахисні хотіли добитися внесення поправок до Конституції і прийняття закону україни "За відповідальну владу". Зокрема, автори ініціативи пропонували оцінювати роботу депутатів, сенаторів та керівництва країни після закінчення їх повноважень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.