Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Лагард розповіла грекам, як подолати кризу

Лагард розповіла грекам, як подолати кризу

Категория: Новини / В світі

Лагард розповіла грекам, як подолати кризу

  • Лагард розповіла грекам, як подолати кризу

    Фото: EPA

Для виходу з нинішньої кризи Греції необхідно змінити фіскальні підходи, лібералізувати законодавство в сфері економіки, знайти необхідний кредитний ресурс і провести реструктуризацію боргу.

Про це в середу на прес-конференції у Вашингтоні заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Для того, щоб Греція могла відновити свою економіку, поліпшити соціальну ситуацію і забезпечити стабільність, державі необхідно здійснити чотири кроки», - сказала Лагард.

На її переконання, перш за все необхідно розробити нову фіскальну політику і провести дерегуляцію. «Необхідно поставити адекватні фіскальні цілі, які можна виконати, і провести структурні заходи, вивільнивши потенціал грецької економіки, який зараз обмежується різними тарифами, бар'єрами, захисними заходами», - зазначила директор-розпорядник МВФ.

Крім цього, на її думку, слід знайти джерела достатнього фінансування і зменшити боргове навантаження на економіку. «З іншого боку, необхідно забезпечити достатній кредитний ресурс і провести часткову реструктуризацію наявного боргу», - підкреслила Лагард.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.