Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Ні цента Кремлю»: США та ЄС взялися за схеми, що дозволяють уникати санкцій проти РФ

«Ні цента Кремлю»: США та ЄС взялися за схеми, що дозволяють уникати санкцій проти РФ

Категория: Новини / В світі

«Ні цента Кремлю»: США та ЄС взялися за схеми, що дозволяють уникати санкцій проти РФ

30.07.2015 Переглядів: 2765 Володимир Перекопський
«Ні цента Кремлю»: США та ЄС взялися за схеми, що дозволяють уникати санкцій проти РФ В світі
Tweet

США і країни Європейського союзу почали пошук схем, за якими деякі західні компанії намагаються обійти санкції введені проти РФ за її агресію проти України.

Про це повідомляє видання «Коммерсант«, передає OnPress.info.

За даними «Ъ», США і ЄС збирають відомості про структури, афілійовані з російськими фізичними та юридичними особами, які знаходяться в американському і європейському чорних списках. Також на Заході займаються виявленням лазівок, які російські компанії (як потрапили в чорний список, так і не значаться у ньому) використовують для обходу секторальних санкцій, таких як обмеження на поставки обладнання подвійного призначення і технологічний обмін.

Інформацію про схеми, що використовуються для обходу обмежувальних заходів, держоргани США і країн ЄС збирають у рамках «процесу щодо забезпечення функціонування режиму санкцій» (sanctions maintenance). У США цим займаються представники Міністерства фінансів, а в країнах Євросоюзу — національні відомства і Єврокомісія.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.