Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Німеччині журналістів звинуватили в розголошенні держтаємниці

У Німеччині журналістів звинуватили в розголошенні держтаємниці

Категория: Новини / В світі

У Німеччині журналістів звинуватили в розголошенні держтаємниці

  • У Німеччині журналістів звинуватили в розголошенні держтаємниці

Генеральна прокуратура Німеччини почала розслідування відносно журналістів німецького онлайн-видання netzpolitik.org за підозрою в розголошуванні державної таємниці.

Про це повідомляє Російська служба ВВС.

Німецькі правоохоронні органи мають намір перевірити законність публікації витягів із документів Федерального відомства по охороні конституції, яке раніше заявило, що опубліковані 25 лютого та 15 квітня статті netzpolitik.org засновані на матеріалах, отриманих у результаті витоку засекречених документів.

Публікації, які зацікавили генпрокуратуру, присвячені планами влади розширити стеження з боку контррозвідки за інтернет-користувачами.

Шеф-редактор netzpolitik.org Маркус Бекедаль назвав розслідування "явною спробою залякування" не тільки журналістів видання, а також джерел інформації в політичних колах країни. Ряд журналістів також назвали дії німецьких властей "нападками на свободу преси".

Як зазначає преса Німеччини, журналістів у розголошенні держтаємниці в країні не звинувачували вже більше 50 років. Останній раз подібне обвинувачення було висунуто в 1962 році співробітникам журналу Spiegel, які опублікували матеріал про військових навчаннях. Стаття явно була спрямована проти Йозефа Штрауса, який займав тоді пост міністра оборони. Ніхто зі співробітників видання визнаний винним не був, а Штраус був змушений подати у відставку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.