Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Клімкін розповів, коли в Радбезі знову піднімуть питання трибуналу по Боїнгу

Клімкін розповів, коли в Радбезі знову піднімуть питання трибуналу по Боїнгу

Категория: Новини / В світі

В Радбезі ООН може з'явитися нова резолюція по Боїнгу

  • Клімкін розповів, коли в Радбезі знову піднімуть питання трибуналу по Боїнгу

    Фото: АР

Нова спроба домогтися від Ради Безпеки ООН ухвалення створення трибуналу по катастрофі Боїнга-777 в Донбасі буде здійснено через два місяці.

Про це в інтерв'ю Associated Press заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

За словами Клімкіна, основним аргументом Росії, яка вирішила накласти вето на резолюцію РБ ООН про створення трибуналу, було те, що цей крок є передчасним і несвоєчасним. Москва вказувала на те, що результати розслідування будуть готові не раніше жовтня.

Через два місяці, коли буде готовий звіт, п'ять країн - Малайзія, Австралія, Нідерланди, Бельгія та Україна мають намір повторно звернутися до РБ ООН з вимогою створення трибуналу.

"Ми не збираємося здаватися. Через два місяці у нас буде остаточний звіт (про катастрофі " Боїнга - ред.). І що ж Росія скаже через два місяці? Ми, безумовно, будемо намагатися знову, використовуючи всі можливі способи підтримки міжнародного співтовариства", - запевнив глава МЗС.

Він зазначив, що Малайзія, Австралія, Нідерланди, Бельгія та Україна вважають, що створення міжнародного трибуналу по катастрофі Боїнга було б найкращим варіантом з політичної і законодавчої точок зору.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН у середу проголосувала за представлений Малайзією проект резолюції про створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи Боїнга MH17 на сході України. За ухвалення резолюції проголосували 11 з 15 країн-членів Ради Безпеки. Ангола, Китай і Венесуела утрималися. Однак Росія заблокувала ухвалення документа, скориставшись своїм правом вето як постійний член Ради Безпеки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.