Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Антимайдан пригрозив Навальному зачисткою акцій опозиції

Антимайдан пригрозив Навальному зачисткою акцій опозиції

Категория: Новини / В світі

Антимайдан пригрозив Навальному зачисткою акцій опозиції

  • Антимайдан пригрозив Навальному зачисткою акцій опозиції

    Фото: соцмережі

В Росії рух антимайдан засудило намір одного з опозиційних лідерів Олексія Навального вивести своїх прихильників на вулиці Новосибірська і заявило, що буде протидіяти "дестабілізації".

Про це йдеться в прес-релізі об'єднання.

На думку активістів руху, заклики до протестів, до політичного тиску на облвиборчком, який відмовив Демократичної коаліції в реєстрації на виборах, нібито несуть в собі елементи екстремізму", а така технологія політичної боротьби нібито "розробляється, поширюється і фінансується західними НУО".

Рух закликав російських опозиціонерів, якщо у них є питання до органів влади, звернутися до суду і домагатися своїх цілей законними способами.

У разі, якщо Навальний "встане на шлях екстремізму", антимайдан має намір "в законному порядку протидіяти його антизаконним виступів", "припиняючи будь деструктивний вплив Навального і його поплічників на громадськість".

"Якщо буде потрібно, ми звернемося в судові та правоохоронні органи. У разі якщо Навальний буде підштовхувати своїх прихильників до заворушень, він зустріне рішучий відсіч", - йдеться в повідомленні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.