Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Французькі моряки заблокували порт Кале. Палять шини

Французькі моряки заблокували порт Кале. Палять шини

Категория: Новини / В світі

Французькі моряки заблокували порт Кале. Палять шини

  • Французькі моряки заблокували порт Кале. Палять шини

    Фото: eurointegration.com.ua

Близько 300 французьких моряків оголосили страйк і заблокували північний французький порт Кале.

Про це повідомляє AFP.

"Порт Кале заблокували у п'ятницю моряки компанії Scop SeaFrance, які незадоволені заходами уряду щодо реструктуризації морського перевізника вантажів - компанії Myferrylink, яка користувалася послугами роботодавця моряків", - відзначає агентство.

Моряки перекрили дороги до порту і підпалили автомобільні шини. Їх підтримали місцеві профспілки. Представники влади ведуть переговори про розблокування морського порту.

Раніше працівники французької компанії Myferrylink, яка забезпечує поромне сполучення між Францією і Великобританією, вже проводили акцію протесту у Кале, перекривши дорогу перед тунелем під Ла-Маншем.

На початку липня через страйк моряків цієї компанії поромне рух між Францією і Великобританією та Бельгією було припинено. Акція протесту моряків в портовому місті Кале почалася після того, як оператор Євротунелю - компанія "Євростар" - вирішив продати частину судів Myferrylink конкурентові - датської компанії DFDS. Працівники боялися скорочення робочих місць.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.