Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко і Коморовський скоординували позиції перед сьогоднішнім засіданням у Брюсселі

Порошенко і Коморовський скоординували позиції перед сьогоднішнім засіданням у Брюсселі

Категория: Новини / В світі

Порошенко і Коморовський скоординували позиції перед сьогоднішнім засіданням у Брюсселі

У Братиславі Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

Президенти скоординували позицію перед засіданням Ради Європи на рівні міністрів закордонних справ, яке відбудеться в Брюсселі 17 листопада.

Глава Української держави також повідомив, що на зустрічі президенти напрацювали спільні та узгоджені кроки до кінця року. Зокрема, 20 листопада Петро Порошенко і Броніслав Коморовський проведуть спільний візит до Молдови. "Ми плануємо підтримати євроінтеграційні прагнення Молдови", - повідомив Президент України.

"Доля Молдови для нас важлива", - зазначив він, додавши, що ця країна повинна стати позитивним прикладом у проведенні реформ та євроінтеграційних процесів.

17 грудня Президент України також планує здійснити візит до Польщі і зараз, за його словами, проводиться активна підготовка до нього.

Петро Порошенко подякував Броніслава Коморовського за потужну підтримку Україні польським народом.

Глава держави запросив Президента Польщі відвідати Україну з візитом на початку наступного року. Запрошення було з радістю прийнято.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.