Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна не повинна йти шляхом, який придумав для неї Путін - Керрі

Україна не повинна йти шляхом, який придумав для неї Путін - Керрі

Категория: Новини / В світі

Україна не повинна йти шляхом, який придумав для неї Путін - Керрі

  • Україна не повинна йти шляхом, який придумав для неї Путін - Керрі

    Держсекретар США Джон Керрі

Незважаючи економічний тиск санкцій, падіння ціни на нафту, Росія своєю поведінкою намагається і далі підштовхувати Україну на той шлях, який придумав для неї Путін. Втім США не послаблять своєї позиції в українському питанні і будуть вимагати від РФ повної реалізації Мінських домовленостей.

Таку думку висловив Державний секретар США Джон Керрі під час інтерв'ю Bloomberg News, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Наша позиція полягає в тому, щоб побачити повну реалізацію Мінських домовленостей і перейти до деескалації протистояння, яке, на нашу думку, не робить ніякої користі нікому. Україна не повинна йти по тому шляху, який Путін, здається, вимостив собі подумки", - зазначив глава Державного департаменту США.

Читайте також: Керрі турбують наміри Москви визнати псевдовыборы на Донбасі

Він підкреслив, що економічні обмеження Заходу по відношенню до Росії діють.

"Санкції впливають. Рубль знаходиться на низькому рівні по відношенню до євро. З часів, як євро був введений в 1999 році, вони (росіяни - ред.) витратили мільярди доларів на підтримку рубля. Знижується ціна на нафту... Це має глибоке вплив на російський бюджет і російську економіку. Їх ВВП постійно втрачає, а не збільшується. І так, вони мають певні серйозні проблеми", - сказав Керрі.

Разом з тим він зазначив, що у Вашингтоні переконані в існуванні можливостей тісного зв'язку між Заходом і Сходом в контексті конфлікту в Україні.

"Але президент Путін дійсно повинен прийняти рішення, що він хоче поважати суверенні права народу України, прийняти рішення для себе, і працювати з нами в конструктивному руслі, а не порушувати норми поведінки і стандарти, якими ми керуємося з часів Другої світової війни", - підкреслив Держсекретар США.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.