Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » В ООН розробили трирічний план допомоги Україні

В ООН розробили трирічний план допомоги Україні

Категория: Новини / В світі

В ООН розробили трирічний план допомоги Україні

  • В ООН розробили трирічний план допомоги Україні

ЮНІСЕФ спільно з іншими агенціями ООН розробили стратегічний план реагування на ситуацію в Україні на 2014-2017 роки, який буде представлений міжнародному донорському спільноти 9 грудня в Женеві.

Про це ZN.ua розповіла представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберис.

«Ми сподіваємося, що це викличе нову хвилю інтересу до нашого регіону і до що відбувається тут конфліктної ситуації», - зазначила вона.

Крім того, за даними Барберис, на даний момент ЮНІСЕФ вдалося залучити на допомогу Україні вже близько семи мільйонів доларів.

«Це не так багато, але це те, чим ми зараз конкретно маємо. Ми не залишаємо наші фандрейзингові зусилля і сподіваємося залучити більше ресурсів», - додала вона.

Як зазначає Барберис, організація робить все можливе, щоб тримати увагу донорів в полі зору конфлікту в Україні, щоб вони розуміли, наскільки ситуація тут складна, і що ресурси для допомоги.

Читайте також: Білий дім назвав суму допомоги Україні

«По-перше, у зв'язку з тим, що прийшли зимові холоди, і люди без певного місця проживання, можуть замерзнути. Їм нічого їсти. У них немає заощаджень, немає грошей для того, щоб купити елементарні речі. Тобто тут - реальні питання виживання», - резюмувала вона.

Нагадаємо, за даними ЮНІСЕФ, війна на Донбасі позбавила даху над головою майже 130 тисяч дітей. Крім того, в загальній складності вимушеними переселенцями вже стали близько 460 тисяч осіб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.