Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Китай обмежив виконання гімну країни

Китай обмежив виконання гімну країни

Категория: Новини / В світі

Китай обмежив виконання гімну країни

Китайська влада сильно скоротили список заходів, на яких може виконуватися національний гімн.

Про це пише China Daily.

«Національний гімн не повинен виконуватися під час весіль і похоронів, а також на території торгових і бізнес-центрів», - оголосили в головних управліннях відразу двох структур - Компартії Китаю і Держради країни.

Не дозволяється відтепер виконувати гімн на розважальних заходах, зокрема балах, і святкуваннях неполітичного характеру.

Звучати гімн може на початку важливих святкувань і політичних зборів, дипломатичних прийомів і великих міжнародних форумів.

Крім того, його будуть виконувати під час церемонії підняття державного прапора на важливих спортивних змаганнях, коли китайські атлети виграють вищі нагороди, а також на аренах, «де слід захищати національну гордість».

У постанові підкреслено, що гімн має звучати в школах і дитячих садах по всій країні.

Нова вказівка покликане «стандартизувати етикет, властивий національного гімну, який відображає національну незалежність і визволення, сильну процвітаючу країну, а також достаток народу». Влада на місцях повинні стежити за неухильним виконанням нових норм етикету, пов'язаного з виконанням національного гімну, і в разі їх невиконання «критикувати і виправляти» порушників.

«Марш Добровольців», службовець державним гімном КНР, був написаний в 1935 році під час Китайсько-японської війни відомим поетом і драматургом Тянь Ханем (Tian Han) і композитором Не Ером (Nie Er).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.