Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ЗМІ: Росія офіційно зажадала від Франції пояснень щодо «мистралям»

ЗМІ: Росія офіційно зажадала від Франції пояснень щодо «мистралям»

Категория: Новини / В світі

ЗМІ: Росія офіційно зажадала від Франції пояснень щодо «мистралям»

  • ЗМІ: Росія офіційно зажадала від Франції пояснень щодо «мистралям»

Федеральна служба з військово-технічного співробітництва (ФСВТС) направила запит у Міноборони Франції з проханням пояснити причину непостачання першого вертольотоносці типу «містраль».

Про це у вівторок повідомляє РИА Новости з посиланням на високопоставленого представника служби.

«ФСВТС направила запит в DGA (підрозділ Міноборони Франції, яка займається поставками зброї за кордон) з метою отримання офіційної відповіді з даного питання. Для прийняття подальших рішень - звертатися до суду або дати ще час французької сторони - Росія повинна мати письмове пояснення ситуації», - сказав співрозмовник агентства.

У той же час, представник ФСВТС також пояснив, що Росія в даному питанні не може керуватися усними заявами окремих політиків.

У середині вересня 2014 року Франція попередила Росію про припинення постачання вертольотоносців з-за агресії Кремля проти України. Як заявив президент Франсуа Олланд, рішення про постачання «містралів» в РФ буде залежати виключно від дотримання російською стороною Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі. У свою чергу, прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс зазначив, що Росія не виконала «дипломатичні умови» для передачі їй вертольотоносців. У той же час французька сторона підкреслила, що мова не йде про повний провал угоди, так як юридично поставка не припинена.

Читайте також: Росія ще може отримати "містралю", кажуть у Міноборони Франції

Нагадаємо, контракт на поставку двох вертольотоносців типу «містраль» був укладений між французькою компанією DCNS і «Рособоронекспортом» в 2011 році. Вартість контракту - 1,2 мільярда євро. Це найбільша угода в галузі військово-технічного співробітництва двох країн. Перший корабель («Владивосток») Росія повинна була отримати в 2014 році, другий («Севастополь») - у 2015 році.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.