Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » США можуть перекинути більше техніки в Східну Європу

США можуть перекинути більше техніки в Східну Європу

Категория: Новини / В світі

США можуть перекинути більше техніки в Східну Європу

Військовими навчаннями "Atlantic Resolve" в Латвії США почали в понеділок серію спільних тренувань з військами країн Східної Європи.

Завдання навчань - демонстрація зобов'язань США в рамках Альянсу із захисту країн-членів НАТО.

Міністр закордонних справ Латвії, вітаючи початок навчань, заявив, що співпраця з силами США і НАТО служить сигналом Росії, що країни Альянсу працюють як одна команда і готові до викликів у тому числі військового характеру.

Разом з солдатами в Латвію прибутку 50 одиниць важкої військової техніки.

Читайте також: США залишать свої війська в Польщі і Прибалтиці

Командувач сухопутних військ США у Європі генерал Бен Ходжес розповів, що у зв'язку з скороченням сил США в Європі, США розглядають можливість перекинути частину своїх сил у країни Східної Європи.

"У минулому році було прийнято рішення залишити техніку в Європі, це понад 200 одиниць техніки, у тому числі танків. Рішення про те, де вони будуть розміщуватися, поки не прийнято. Частина техніки залишиться на американській базі в Німеччині. Але ми розглядаємо варіанти розмістити частину з них в Латвії, Литві, Естонії, Румунії, Болгарії", - цитує Голос Америки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.