Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія, як імітація країни: Розрекламований в російських ЗМІ робот «Аватар» виявився звичайним маніпулятором

Росія, як імітація країни: Розрекламований в російських ЗМІ робот «Аватар» виявився звичайним маніпулятором

Категория: Новини / В світі
Росія, як імітація країни: Розрекламований в російських ЗМІ робот «Аватар» виявився звичайним маніпулятором В світі

Російські блогери висміяли пропагандистський сюжет про військового робота «Аватара», який був створений на базі одне з військово-наукових комплексів.

В реальності виявилося, що розроблений російськими робот, є нічим іншим як звичайним маніпулятором який був розроблений три роки тому. Передає новину OnPress.info, посилаючись на блогера Рустема Адагамова.

«Вся суть діяльності нинішнього режиму в Росії - це імітація. Вибори, парламент, уряд, соціальні інститути, економічна політика - одна суцільна імітація. Доходить до смішного, як сьогодні, наприклад. Путіна привезли на якийсь полігон і показали йому механічний маніпулятор SAR-401, який три роки тому хотіли пристосувати для роботи у відкритому космосі на МКС», - зазначив блогер.

Головне завдання цього маніпулятора - просто повторювати рухи які ставить йому оператор.

«Йому, на хвилі російської мілітаристської істерики, придумали інше призначення - напнули на нього камуфляж, посадили на квадроцикл і, назвавши все це бойовим роботом-аватаром, влаштували циркову виставу для начальника», - додає блогер.

Цікавий фактор, що навіть маніпулятором управляли за допомогою антени, яка розроблена американською компанією Ubiquiti.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.