Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » З-за відсутності альтернативи європейці дізнаються про події в Україні з російських пропагандистських каналів - Береза

З-за відсутності альтернативи європейці дізнаються про події в Україні з російських пропагандистських каналів - Береза

Категория: Новини / В світі
З-за відсутності альтернативи європейці дізнаються про події в Україні з російських пропагандистських каналів - Береза В світі

Європейські дипломати в силу відсутності альтернативи змушені отримувати інформацію про бойових діях на сході України з російських пропагандистських джерел.

Про це у себе на сторінці в Facebook написав депутат Борислав Береза, передає OnPress.info.

«Відсутність чітко сформульованої інформаційної політики завдає Україні непоправної шкоди. І з цим ми стикаємося навіть у ПАРЄ. З'ясовується, що депутати від західної Європи і частина східноєвропейських делегатів використовують, як джерело інформації, Рашатудей. Роблять вони це лише тому, що іншого джерела, з таким обсягом інформації у них немає. Частина делегатів, які готові голосувати за повернення рашистов в зал, почали сумніватися у своїй позиції після того, як їм продемонстрували відео зі знущаннями над нашими «кіборгами». Але вони ознайомилися з цими роликами лише тому, що ми їм продемонстрували їх на наших планшети і телефони», - зазначив Береза.

Парламентарій закликає щотижня надсилати дипломатам розсилку з відео, щоб вони могли бачити альтернативу російської пропаганди і правильно формувати своє ставлення.

«Адже, що може бути простіше, ніж зробити щотижневі розсилки відео і фотоподтверждений всім делегаціям ПАРЄ по інтернету. І за допомогою цього формувати їх думку і точку зору. Але цим ніхто не займається. А це, як раз, то чим повинен займатися МЗС при наявності сформульованої інформаційної політики. Але немає ні одного ні іншого. І через це нам доводиться проламувати інформаційну стіну», - написав він.

«Європа про нас знає вкрай мало. Велика частина інформації подається кремлівськими каналами і виключно в спотвореному вигляді. Я не бачу роботу профільних структур. Навіщо нам міністерства які не справляються зі своєю місією. Нам необхідно свій інформаційний канал на Заході. Не контрпопагандистский, а саме інформаційний. А через нього ми зможемо не тільки інформувати європейців, але і зможемо поміняти їх уявлення про нас. Так, це не дешевий проект, але це питання міжнародної підтримки. Багато речей зрозумілі нам, абсолютно не відомі європейцям. І настав час це змінити», - зазначив депутат.

«Україна чекає гарних новин. Україна заслуговує добрих новин. З таким підходом, як був раніше, нічого хорошого чекати не доведеться. Пора переходити від скарг і прохань до конструктивних і системним діям. Це питання виживання України. І тоді ми зможемо перемогти. І не тільки ворогів зовнішніх, але і внутрішніх», - підсумував Береза.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.