Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Українські студенти побували на презентації робота-дівчата в Японії ( відео)

Українські студенти побували на презентації робота-дівчата в Японії ( відео)

Категория: Новини / В світі
Українські студенти побували на презентації робота-дівчата в Японії ( відео) У світі, Відео новини

Вже тридцять років в Токіо азіатські країни виставляють новинки дизайну у всіх сферах життя - архітектурного та графічного, ландшафтного та інтер'єрного. В етот раз з новинками познайомилися українські студенти-архітектори, повідомляє OnPressinfo

Серед новинок - робот-дівчинка: посміхається, моргає - від живої не відрізнити. На Токійському тижня дизайну в неї - натовп цікавих. Звичайно: з дівчиною можна поговорити. Відтепер не тільки японської, але й англійською. За Асунсьйона - відеокамера, яка фіксує її співрозмовника і подає сигнали, як відповідати. Таких японці планують використовувати на рецепції в готелях або в магазинах для реклами товарів.

«У неї міміка, як у людини, і стає страшно, що такий ось робот через кілька років зможе ходити по вулицях. І ми навіть не зможемо відрізнити роботів від реальних людей. І це і захват, і страх одночасно», - каже Вікторія Липовенко, студентка архітектурного факультету Придніпровської держакадемії будівництва і архітектури.

Вікторія Липовенко - входить в двадцятку кращих українських студентів-архітекторів, які за сприяння благодійного фонду Бориса Колеснікова відвідали Токійську тиждень дизайну. Учасники конкурсу «Архітектор», який цього року Фонд проводить вперше, ознайомилися з новинками та поспілкувалися з місцевими. Старші японці розповіли, що від андроїда-Асунсьйона їх аж дрож бере.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.