Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » НАТО створить тренувальний центр у Грузії

НАТО створить тренувальний центр у Грузії

Категория: Новини / В світі

НАТО створить тренувальний центр у Грузії

  • НАТО створить тренувальний центр в Грузії

    Фото: zn.ua

НАТО створить тренувальний центр у Грузії, де будуть проходити підготовку військовослужбовці альянсу і країн-партнерів.

Про це заявив спецпредставник генсека альянсу з країнами Південного Кавказу та Центральної Азії Джеймс Аппатурай у інтерв'ю Першому каналу Громадського мовника Грузії, повідомляють Новини-Грузія.

"Створення тренувального центру передбачено пакетом заходів по сприянню членства Грузії в альянсі, прийнятому в ході саміту НАТО в Уельсі, який відбувся 4-5 вересня 2014 року", - зазначив він.

Читайте також: У НАТО прогнозують погіршення ситуації на Сході України

За словами Аппатурая, з усіх країн, що не входять в НАТО, Грузія отримує найбільшу підтримку від цієї організації.

"Грузія отримує таку підтримку, яку НАТО не надавало жодній країні, яка не є членом альянсу. Ні в однієї країни-аспіранта не було, і немає такої підтримки. Я сподіваюся, що грузинський народ це бачить. Це відповідь на вибір, прагнення грузинського народу", - заявив Аппатурай.

Читайте також: США почнуть перепідготовку українських вояків вже в березні

Нагадаємо: інституційна співпраця Грузії і НАТО почалося з 1994 року, коли Грузія стала учасницею програми "Партнерство заради миру". Після "революції троянд" 2004 року співпраця Грузії і НАТО стало більш інтенсивним. У квітні 2008 року в Бухаресті на саміті глав країн-членів НАТО було підтверджено, що Грузія і Україна в майбутньому можуть стати членами НАТО - за умови відповідності стандартам альянсу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.