Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Бізнесмен може стати новим прем'єром Молдови

Бізнесмен може стати новим прем'єром Молдови

Категория: Новини / В світі

Бізнесмен може стати новим прем'єром Молдови

Ліберально-демократична партія Молдови, яка входить до складу міноритарної коаліції «За європейську Молдову» висуне на посаду прем'єр-міністра країни бізнесмена Кирила Габурича.

Про це повідомив лідер ліберал-демократів, екс-прем'єр Влад Філат напередодні консультацій з президентом Ніколає Тімофті, передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Ми не випадково висуваємо кандидатом на посаду прем'єр-міністра безпартійної людини, бізнесмена. Він володіє всіма необхідними якостями для того, щоб очолити уряд, про що ми маємо намір повідомити президенту під час майбутніх консультацій», - повідомив Філат.

Він висловив сподівання, що за кандидатуру Кирила Габурича в парламенті проголосують і депутати від Партії комуністів.

Читайте також: Молдова поки залишається без уряду

Нагадаємо, напередодні парламент Молдови не затвердив склад нового уряду на чолі з Юріє Лянке. «За» проголосували 42 депутати від правлячої міноритарної коаліції, у той час як для затвердження уряду потрібні голоси як мінімум 51 з 101 депутата парламенту. «Проти» кандидатури висловилися комуністи, ліберали і соціалісти.

Новому претендентові 38 років. Закінчив економічний факультет Кишинівського Слов'янського університету. В 2008-2012 роках був генеральним директором однієї з компаній мобільного телефонії. Пізніше обіймав аналогічну посаду в Азербайджані.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.